SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitemizde yayınlanan ürünlerin tamamı üretildikten sonra stüdyoda fotoğraflanmıştır. Tüm ürünlerimiz resimler ile aynı kalite ve görünümde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Stoklarımızda bulunan ürünler aynı gün kargoya verilir. Ancak bazı durumlarda kargo şirketinden ya da elimizde olmayan sebeplerden dolayı kargonuz gecikebilmektedir. Ürün altında kargo ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Faturlarımız elektronik fatura olduğu için hem ürün paketleme sırasında kargo paketinin üzerine yapıştırılır. Ayrıca web sitemize üye olduğunuzda  verdiğiniz eposta adresinize online olarak gönderilir.

Ürününüzde herhangi bir sorun oladuğunda tarafımıza mail , whatsapp ya da telefon ile iletişime geçtiğiniz taktirde sizlerin kolay iade yapabilmeniz için  yardımcı olunacaktır. İade ürününüzü iade edebilmeniz için kargo firmasına verebileceğiniz kargo numarası ile firmamıza göndermeniz gerekmektedir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra  iade süreciniz başlayacaktır.

Ürünlerimiz toplu olarak üretildiği için nadir olsa da stokları tükenmektedir. Bu tarz durumlarda net bilgi almak için tarafımıza ulaşabilir ya da ürünün stok durumunu öğrenmek için ara ara web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

HERHANGİ BİR SORU İÇİN BİZE ULAŞIN